Mieszkania dwupokojowe Poznań

Mieszkania dwupokojowe w Poznaniu to lokale, które najchętniej wybierane są przez klientów rynku nieruchomości. Realizowana przez nas inwestycja Palacza 97 zaprojektowana została z myślą o preferencjach osób, poszukujących swojego wymarzonego lokum. Jako doświadczony deweloper zaplanowaliśmy w strukturze kameralnego budynku 19 mieszkań 2-pokojowych w Poznaniu na Grunwaldzie - blisko centrum miasta i jednocześnie jego zielonej części. Niewielka liczba lokali w całej inwestycji z pewnością sprzyjać będzie nawiązywaniu sąsiedzkich relacji.

Mieszkania dwupokojowe Poznań

Nowoczesna w inwestycji jest nie tylko fasada budynku. W realizowanych projektach coraz większą uwagę zwracamy także na rozwiązania proekologiczne. Na dachu budynku przy ulicy Palacza 97 zamontowane zostaną panele fotowoltaiczne, których rolą będzie zasilanie części wspólnych. To z pozoru niewielkie udogodnienie z pewnością będzie zauważalne dla portfeli przyszłych właścicieli mieszkań dwupokojowych, nabywanych jako pierwsze własne “M” lub pod dalszy wynajem.

Mieszkania dwupokojowe Poznań

Mieszkania dwupokojowe w Poznaniu - w trosce o Twój komfort

Oferowane przez nas na sprzedaż mieszkania dwupokojowe w Poznaniu cieszą się sporym zainteresowaniem - zarówno wśród osób poszukujących czegoś mniejszego na start, jak również pragnących zainwestować w nieruchomość na wynajem. Dzieje się tak z uwagi na oferowany przez nas standard lokali oraz atrakcyjną, wygodną lokalizację. Dzięki dużym oknom i ekspozycji południowo-wschodniej sprzedawane przez nas mieszkania 2-pokojowe w Poznaniu są zawsze pięknie doświetlone, co przekłada się na przytulną atmosferę, odczuwalną podczas codziennej pracy, nauki lub odpoczynku. Bliskie sąsiedztwo natury (zaledwie 500 m od parku) sprawia, że mieszkania na Grunwaldzie to idealna propozycja dla biegaczy, rowerzystów, ale i właścicieli zwierząt. Znajdują się one niespełna 2 km od Lasku Marcelińskiego oraz Parku Kasprowicza, po których można przyjemnie spacerować.

Pomimo zaledwie trzech pięter, na których zaprojektowaliśmy mieszkania 2-pokojowe i mieszkania 3-pokojowe w Poznaniu, w inwestycji nie zabraknie cichej windy, wygrodzonych dla mieszkańców parteru ogródków, dużych balkonów, które pięknie można ukwiecić latem, oraz podziemnego parkingu. Dzięki niemu osoby zmotoryzowane, decydujące się na kawalerki dwupokojowe w Poznaniu, nie będą musiały obawiać się o swoje miejsca postojowe.

Wszystkie oferowane mieszkania na sprzedaż w Poznaniu w inwestycji Palacza 97 można obejrzeć na naszej stronie i jednocześnie sprawdzić jakie udogodnienia znajdują się blisko budynku. W okolicy nie brakuje kawiarni, restauracji oraz sklepów. Udając się w dalsze części miasta można skorzystać z komunikacji miejskiej, np. z pobliskiego przystanku autobusowego lub tramwajowego.

Zobacz dostępne nowe mieszkania w Poznaniu!

Zapraszamy do kontaktu!

 

TOP