Mieszkania 3-pokojowe Poznań

Zaprojektowane przez nas mieszkania 3-pokojowe w Poznaniu w inwestycji Palacza 97 to idealna propozycja dla młodych par, rodzin oraz wszystkich, którym oprócz dużego mieszkania zależy na kameralnym klimacie. W realizowanym przez nas budynku znajdują się zaledwie 24 mieszkania - w tak małej wspólnocie łatwiej będzie nawiązywać sąsiedzkie kontakty i zadbać o części wspólne.

Mieszkania 3-pokojowe Poznań

Wśród zastosowanych udogodnień nowi właściciele mieszkań trzypokojowych z pewnością docenią przestronną windę, panele fotowoltaiczne na dachu generujące oszczędności (pozyskiwany prąd będzie zasilał części wspólne budynku) oraz podziemną halę garażową z miejscami postojowymi. Wszystko to świadczy o wysokim standardzie deweloperskim. Komfortowe mieszkania 3-pokojowe to nie wszystko, dlatego też zaprojektowaliśmy niewielką przestrzeń patio z przyjemną dla oka zielenią i pomyśleliśmy o dużych przeszkleniach na korytarzach, które optycznie je powiększą i rozjaśnią. 

Mieszkania 3-pokojowe Poznań

Mieszkania 3 pokojowe - propozycja dla osób aktywnych, par i rodzin 

Wybór mieszkania 3 pokojowego w Poznaniu na Grunwaldzie to świetna decyzja w przypadku osób, które kochają sport i lubią rekreacyjnie spędzać czas z przyjaciółmi oraz rodziną. Okolica, w jakiej oferowane są przez nas mieszkania na sprzedaż w Poznaniu w inwestycji Palacza 97 zachęca do ruchu. Kameralny budynek znajduje się blisko takich parków jak: Park Astronomiczny im. J. Heweliusza, Lasek Marceliński, czy Park Kasprowicza. Tereny idealne dla biegaczy, dzieci, które na połaciach zieleni mogą grać w piłkę lub urządzić piknik, czy też dla rowerzystów. Każdy z pobliskich terenów zielonych wyposażony jest w przestronny plac zabaw, zewnętrzną siłownię oraz wybieg dla psów.

Wszystkie zaprojektowane przez nas mieszkania na Grunwaldzie - zarówno mieszkania 2-pokojowe w Poznaniu, jak i 3-pokojowe, są także bardzo słoneczne. Sprzyja to nauce, pracy czy wypoczynkowi bez konieczności marnowania energii elektrycznej na oświetlenie w ciągu dnia. Miłośników domowej zieleni z pewnością zachwyci również ekspozycja południowo-wschodnia i duże balkony, na których można odpoczywać, ale i stworzyć własny mini ogródek. 

Nasze inwestycje mieszkaniowe w Poznaniu wzbudzają duże zainteresowanie wśród osób, które szukają nowoczesnych projektów i wygodnego miejsca do życia. Starannie zaprezentowaliśmy je w ofercie zamieszczonej na stronie internetowej. Nasi doradcy pozostają do dyspozycji wszystkich zainteresowanych szczegółami procesu rezerwacji i zakupu nowego mieszkania.

Zobacz dostępne nowe mieszkania w Poznaniu!

Zapraszamy do kontaktu!

 

TOP