Mieszkania na sprzedaż Poznań Grunwald

Dogodna lokalizacja, bogato rozwinięta infrastruktura, a jednocześnie kameralna okolica wyróżniają mieszkania na Grunwaldzie spośród wielu poznańskich inwestycji. Znajdują się one w budynku przy ulicy Palacza 97, który ma raptem 3 piętra i zachwyca nowoczesną, minimalistyczną fasadą. Przeszklone balustrady, a także sporych rozmiarów okna sprawiają, że całość prezentuje się niezwykle stylowo. Mieszkania na sprzedaż na Grunwaldzie nie bez powodu uznawane są za synonim komfortu. Dostępne w ofercie lokale mają powierzchnię od 33 do 94 mkw oraz składają się z 2, 3 lub 4 pokoi.

Mieszkania na sprzedaż Poznań Grunwald

Bez względu na metraż jako deweloper z wieloletnim doświadczeniem zadbaliśmy o to, by każde z nowych mieszkań na Grunwaldzie było zaprojektowane w sposób pozwalający na optymalne wykorzystanie dostępnej przestrzeni. Dlatego w każdym przedpokoju zaplanowaliśmy miejsce na pojemną szafę na ubrania, a w sypialniach pod większą zabudowę na garderobę. Każdy z aneksów kuchennych ma sporo dostępnej przestrzeni roboczej bez uszczerbku dla części wypoczynkowej pokoju.

Mieszkania na sprzedaż Poznań Grunwald

Mieszkania Grunwald - z pewnością Cię zaskoczą

Nowe mieszkania na Grunwaldzie, a w tym mieszkania 2-pokojowe w Poznaniu i mieszkania 3-pokojowe w Poznaniu, mają dogodną ekspozycję. Okna zwrócone są na południowy wschód, przez co pomieszczenia o każdej porze roku są jasne. Odpowiednia ilość naturalnego światła jest niezwykle istotna w przypadku salonu, domowego gabinetu, czy też pokoju dziecięcego.

Dlaczego jeszcze warto zdecydować się na mieszkania na Grunwaldzie na sprzedaż? Przede wszystkim są one odzwierciedleniem nowych standardów. Na dachu budynku staną panele fotowoltaiczne, zasilające części wspólne inwestycji (dzięki nim dbamy o środowisko naturalne, a jednocześnie minimalizujemy koszty zużycia energii). Mieszkańcy wyższych pięter z pewnością docenią szybką oraz cichą windę. Nowe mieszkania na Grunwaldzie to także możliwość skorzystania z oferty miejsc parkingowych, znajdujących się w podziemnej hali garażowej. 

Dogodna lokalizacja mieszkań na Grunwaldzie 

Mieszkania na sprzedaż w Poznaniu na Palacza 97 kuszą ciekawą i atrakcyjną okolicą. Niedaleko inwestycji nie mogło zabraknąć apteki oraz sklepu spożywczego, do którego można chodzić po drobne zakupy. Kawoszy i smakoszy z pewnością ucieszy bliskie sąsiedztwo kawiarni oraz lokalnych restauracji. Tak usytuowane mieszkania dla singli, mieszkania dla par, czy kawalerki są pod tym względem bardzo wygodne - wszystko ma się pod ręką. 

Wybierając mieszkania z ogródkiem w Poznaniu na Grunwaldzie, jak i lokale z przestronnym balkonem na piętrze, można skorzystać z licznych terenów rekreacyjnych wokół budynku. Nasze mieszkania deweloperskie znajdują się 500 metrów od Parku Heweliusza z zewnętrzną, bogato wyposażoną siłownią, placem zabaw czy wybiegiem dla psów. W zasięgu krótkiego spaceru mamy Park Kasprowicza oraz Lasek Marceliński - przemierzając zielone szlaki można zapomnieć o pracy i odpocząć od codziennej rutyny. 

Zobacz dostępne nowe mieszkania w Poznaniu!

Zapraszamy do kontaktu!

 

TOP