Mieszkania deweloperskie Poznań

Mieszkania deweloperskie Poznań to wiele możliwości dla ich nowych właścicieli. Samodzielna aranżacja pozwala na urządzenie wnętrz zgodnie z indywidualnymi preferencjami, gustem, potrzebami oraz oczekiwaniami. Jako doświadczony deweloper wiemy, co dla naszych klientów jest szczególnie istotne, dlatego też dbamy o wysoki standard sprzedawanych mieszkań z rynku pierwotnego w Poznaniu.

Mieszkania deweloperskie Poznań

Nasze lokale są przestronne i dobrze nasłonecznione dzięki dużym oknom skierowanym na południowy wschód. Dużą popularnością cieszą się także mieszkania z ogródkiem w Poznaniu oraz lokale z dużym balkonem, na którym można się zrelaksować w wygodnym fotelu. 

Mieszkania deweloperskie Poznań

Mieszkania deweloperskie Poznań - postaw na nowoczesny budynek

Inwestując w mieszkania deweloperskie w Poznaniu na Grunwaldzie można liczyć na szereg nowoczesnych rozwiązań. Cały budynek powstał zgodnie z najnowszymi normami budownictwa, a do tego zaprojektowany został z myślą o energooszczędności. Dzięki dużym oknom z ekspozycją na południowy wschód rzadziej trzeba będzie włączać światło, ponieważ wnętrza będą bardzo dobrze doświetlone o każdej porze roku. Natomiast panele fotowoltaiczne zamontowane na dachu dostarczać będą energii niezbędnej do oświetlenia przestrzeni wspólnych. Dużym plusem jest także cicha i szybka winda oraz podziemna hala garażowa, w której znajdują się miejsca postojowe dla mieszkańców. 

Mieszkania z rynku pierwotnego w dogodnej lokalizacji 

Mieszkania na sprzedaż w Poznaniu w inwestycji Palacza 97 to jednak coś więcej! W budynku znajdują się zaledwie 24 lokale. Kameralne sąsiedztwo oznacza większą dbałość o części wspólne oraz szybsze porozumienie wspólnoty mieszkańców w kwestiach dotyczących eksploatacji budynku. Niska, kamieniczna i willowa zabudowa wpływa na atrakcyjność okolicy. W odległości kilku kroków znajdziemy sklep spożywczy, aptekę, kawiarnię, a nawet kilka restauracji. 

W pobliżu oferowanych mieszkań deweloperskich znajduje się również przystanek autobusowy, a przy ulicy Grunwaldzkiej tramwajowy, z którego kilkoma liniami dojedziemy wprost do centrum miasta. Zielona okolica zachęca do aktywnego spędzania wolnego czasu. Mieszkania na Grunwaldzie znajdują się blisko Parku Astronomicznego im. J. Heweliusza, Lasku Marcelińskiego oraz Parku Kasprowicza, które pięknie prezentują się o każdej porze roku, co z pewnością rzuci się w oczy podczas długich spacerów lub rowerowych wycieczek. 

Mieszkania 2-pokojowe w Poznaniu oraz mieszkania 3-pokojowe w Poznaniu szczegółowo zostały przedstawione w naszej ofercie (łącznie z planem układu pomieszczeń każdego lokalu). Wszystkich klientów, których interesują mieszkania deweloperskie Poznań, zachęcamy do skontaktowania się z naszymi doradcami.

Zobacz dostępne nowe mieszkania w Poznaniu!

Zapraszamy do kontaktu!

 

TOP