Mieszkania z ogródkiem Poznań

Mieszkania z ogródkiem w Poznaniu to nowy komfort życia dla mieszkańców dużych miast. Na własnym skrawku ziemi można posadzić kwiaty, zieleń, coraz popularniejsze owoce i warzywa w mini-szklarniach, czy urządzić własny zielnik. Ogródek to także miejsce, które wyposażone w kilka ogrodowych mebli pozwoli nam cieszyć się piękną pogodą.

Mieszkania z ogródkiem Poznań

Każde zaprojektowane przez nas mieszkanie z ogródkiem na sprzedaż zostanie ogrodzone, a przed nim posadzona zostanie roślinność. Pomiędzy sąsiadującymi ze sobą działkami także zamontowane zostanie wysokie wygrodzenie, zapewniające więcej prywatności.

Mieszkania z ogródkiem Poznań

Mieszkania z ogródkiem Poznań - co warto o nich wiedzieć?

Ze względu na przestronne pomieszczenia, atrakcyjną ekspozycję (okna zwrócone na południowy wschód) oraz dogodną lokalizację mieszkania na sprzedaż w Poznaniu w inwestycji Palacza 97 cieszą się dużym zainteresowaniem. Szczególnie popularne są mieszkania z ogródkiem na Grunwaldzie oraz mieszkanie z tarasem, znajdujące się na trzecim piętrze budynku. 

Co wyróżnia dostępne na sprzedaż mieszkania z ogródkiem, a w tym także mieszkania 2-pokojowe w Poznaniu? Przede wszystkim:

  • znajdują się one w nowoczesnym, kameralnym budynku, w którym mieszczą się tylko 24 lokale. Niewielka liczba mieszkańców to lepsza komunikacja, a co za tym idzie szybsze podejmowanie wspólnych decyzji we wspólnocie i prostsze utrzymanie porządku w częściach wspólnych,
  • nowoczesne rozwiązania.  Zainstalowane na dachu panele fotowoltaiczne będą zasilać części wspólne budynku. Zarówno właściciele mieszkania z dużym tarasem w Poznaniu, jak i mieszkania z ogródkiem z pewnością odczują różnicę w kosztach ich utrzymywania,
  • prywatna, podziemna hala garażowa. Mieszkania na Grunwaldzie w inwestycji Palacza 97 można zakupić w pakiecie z miejscem postojowym.

Niezwykle istotna jest także lokalizacja, która z pewnością zainteresuje klientów, szukających wyciszenia i terenów rekreacyjnych, aby uciec od miejskiego zgiełku. Mieszkania z ogródkiem Poznań od dewelopera Area Development znajdują się w bliskim sąsiedztwie malowniczego Parku Astronomicznego im. J. Heweliusza, Parku Kasprowicza, a także popularnego Lasku Marcelińskiego. Inwestycje mieszkaniowe w Poznaniu zyskują w oczach także dzięki bogatej w udogodnienia okolicy - kawiarnie, restauracje, sklepy, a także komunikacja miejska - to wszystko można mieć pod ręką! 

Zobacz dostępne nowe mieszkania w Poznaniu!

Zapraszamy do kontaktu!

 

TOP