Mieszkania inwestycyjne Poznań

Obecnie coraz więcej osób, spoglądając na korzyści płynące z wynajmowania lokalu, wybiera Poznań na inwestycje mieszkaniowe. Szanse na szybkie znalezienie przyszłego najemcy rosną, gdy lokale wykończone są w wysokim standardzie oraz gdy znajdują się w atrakcyjnej lokalizacji.

Mieszkania inwestycyjne Poznań

Jako doświadczony deweloper doskonale zdajemy sobie z tego sprawę, dlatego też śmiało polecamy przyjrzeć się ofercie inwestycji Palacza 97. To nowoczesny, kameralny budynek, w którym znajdują się zaledwie 24 lokale, w tym mieszkania 2-pokojowe w Poznaniu oraz mieszkania 3-pokojowe w Poznaniu

Mieszkania inwestycyjne Poznań

Inwestycje mieszkaniowe Poznań - wysokie standardy 

Nowoczesne budownictwo to także nowe możliwości, które wykorzystujemy w naszych projektach. Każde mieszkanie inwestycyjne w Poznaniu w budynku Palacza 97 jest na to idealnym przykładem. Nowi mieszkańcy z pewnością docenią:

  • obecność cichobieżnej windy w budynku,
  • panele fotowoltaiczne, które znajdą się na dachu - pozyskiwana z nich energia będzie wykorzystywana do oświetlenia części wspólnych budynku,
  • duże okna w każdym pomieszczeniu, przez które wnętrza zyskają sporo naturalnego światła,
  • podziemną halę garażową, w której znajdują się miejsca postojowe dla mieszkańców. 

Mieszkania na sprzedaż w Poznaniu na Palacza 97 znajdują się także w dogodnej lokalizacji - zarówno blisko centrum miasta, kultury, życia towarzyskiego, ale i terenów rekreacyjnych (Lasku Marcelińskiego, Parku Heweliusza i Parku Kasprowicza) - idealnych miejsc dla biegaczy, a także miłośników rowerów i pieszych wycieczek. 

Komfortowe i przestronne mieszkania w Poznaniu

Kupując mieszkania pod inwestycję w Poznaniu warto wybierać lokale, które są w stanie zapewnić komfort wymagającym najemcom. Oferowane przez nas mieszkania na Grunwaldzie są bardzo słoneczne (głównie z ekspozycją południowo wschodnią), co sprzyja nauce, pracy w domu czy relaksowi. Dużą popularnością cieszą się zlokalizowane na parterze mieszkania z ogródkiem w Poznaniu. Pozostałe lokale posiadają przestronne balkony, podnoszące ich wartość w oczach wynajmujących. 

Wszystkie oferowane na Palacza 97 mieszkania zostały starannie zaprojektowane z myślą o wygodzie przyszłych mieszkańców. Nawet na niewielkich przestrzeniach wyodrębniono sypialnię, oddzielając strefę wypoczynku od dziennej aktywności. Zaplanowano także przestronne, wygodne w użytkowaniu aneksy kuchenne, w części mieszkań możliwe jest także ich wydzielenie na osobną kuchnię. Dzięki temu inwestycje mieszkaniowe Poznań można dostosowywać do własnych potrzeb.

W każdym lokalu z potencjałem na inwestycję mieszkalną w Poznaniu, bez względu na metraż, w przedpokoju zmieści się szafa na odzież wierzchnią, natomiast w sypialniach przewidziano miejsce pod dużą szafę ubraniową.

Zobacz dostępne nowe mieszkania w Poznaniu!

Zapraszamy do kontaktu!

 

TOP